OFERTA SPECJALNA · DO 80% ZNIŻKI
Pomoc online
Pomoc online

Zasady zwrotu i wymiany

Jeśli, z dowolnego powodu, nie są Państwo zadowoleni z produktów, przyjmiemy zwrot lub wymienimy je w ciągu 14 dni od daty ich otrzymania przez Państwa.Prosimy Skontaktuj si? z nami w ci?gu 14 dni od otrzymania produktów.

Jeśli towar nie spełnia Państwa oczekiwań, w przeciągu 14 dni od jego dostarczenia można dokonać zwrotu lub wymiany. Opłata za przesyłkę nie zostanie zwrócona. Za produkty, w przypadku których wystąpiły problemy z jakością takie jak uszkodzenia, wady lub pomyłki przy wysyłce zwracamy pełną kwotę wraz z opłatą za przesyłkę.

Jeżeli zwrot jest spowodowany przez konsumenta, konsument powinien by ć odpowiedzialny za opłatę za transport.Specyficzna opłata powinna być oparta na ekspresowej spółce, którą wybierzesz.
 
Jeżeli z naszych powodów otrzymane towary są uszkodzone lub nieprawidłowe, a konsument nie jest zobowiązany do uiszczenia opłaty przewozowej z tego powodu.
 
Brak opłat za odnowę populacji pobieranych od konsumentów za zwrot produktu.

Warunki zwrotu i wymiany

1. Prosimy o skontaktowanie się z nami w przeciągu 14 dni od daty dostarczenia przedmiotu. Prosimy o załączenie powodu, dla którego dokonują Państwo zwrotu lub wymiany.

2. Przedmiot nie może być ubierany, prany, zmieniany ani uszkodzony i musi posiadać wszystkie oryginalne metki. Nie przyjmujemy produktów używanych ani zmienianych.

3. Wszelkie zwroty lub wymiany dokonane bez wcześniejszego poinformowania nas nie będą przyjmowane. Prosimy o skontaktowanie się z nami przez zwrotem lub wymianą w celu otrzymania Formularza zwrotu.

4. Po otrzymaniu zwróconego towaru, zwrot lub wymiana zostaną przeprowadzone jak najszybciej. Po wypłaceniu zwrotu otrzymasz e-mail z potwierdzeniem.

5. Produkty zakupione podczas ostatecznej wyprzedaży nie podlegają zwrotowi.

6. Ze względów higienicznych nie oferujemy zwrotów ani wymiany produktów z kategorii: kostiumy kąpielowe, bielizna, biżuteria i kolczyki, chyba że dany produkt ma widoczny defekt.

7. Kupujący ponosi koszty wysyłki zwrotnej oraz wszelkie powiązane z tym wydatki.

 

Punkt Zwrotny

Jeśli chcesz zwrócić produkty do najbliższego punktu zwrotnego, prześlij zgłoszenie ze swojego konta. Przedstawiciel obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Uwaga: nie wysyłaj swojego zwrotu na adres podany na opakowaniu. To nie jest adres naszego punktu zwrotnego i wpłynie to na proces przetwarzania Twojego zwrotu.